Atrakcje

Atrakcje na wolnym powietrzu


Nasz obiekt to cudowne atrakcje dające Ci wypoczynek i odrobinę relaksu, u nas znajdziesz plażę, wodę, piękne lasy i urokliwą przyrodę, które sprawią, iż pomimo tego, że Konin leży bardzo niedaleko, zapomnisz o codzienności i po prostu wypoczniesz.

Dla amatorów spędzania czasu na łonie natury przygotowaliśmy specjalne miejsce do grillowania, a także przestrzeń dla miłośników wędkarstwa.

Natomiast dla osób, które mają ochotę na małe, lub duże zakupy - centrum handlowe znajduje się zaledwie dwa kilometry od pensjonatu.

Atrakcje w obiekcie


Pogoda nie dopisuje? Może masz ochotę na odpoczynek i relaks w naszym obiekcie? Zapraszamy do naszej restauracji i kawiarni czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 21:00, a w niedzielę od 13:00 do 20:00.

Wszystkich, aktywnie poszukujących spokoju serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej sauny. To doskonałe miejsce na wypoczynek dla kilku osób lub na indywidualną sesję.

Dla wielbicieli sportowej rywalizacji mamy stół bilardowy oraz oferujemy transmisje wydarzeń sportowych na żywo, dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi nawet podczas wypoczynku.