Atrakcje

Atrakcje na wolnym powietrzu


Nasz obiekt to cudowne atrakcje dające Ci wypoczynek i odrobinę relaksu, u nas znajdziesz plażę, wodę, piękne lasy i urokliwą przyrodę, które sprawią, iż pomimo tego, że Konin leży bardzo niedaleko, zapomnisz o codzienności i po prostu wypoczniesz.

W naszym sąsiedztwie znajdują się ścieżki rowerowe, więc dzięki naszej wypożyczalni rowerów aktywnie spędzisz czas na łonie natury. Dodatowo znajdziesz u nas miejsce do grillowania a także przestrzeń dla miłośników wędkarstwa.

Natomiast dla osób, które mają ochotę na małe, lub duże zakupy - centrum handlowe zaledwie dwa kilometry od pensjonatu.

Atrakcje w obiekcie


Pogoda nie dopisuje? Może masz ochotę na odpoczynek i relaks w naszym obiekcie? Zapraszamy do naszej restauracji i kawiarni codziennie do godziny 22:00.

Oferujemy również wannę z hydromasażem, saunę a na specjalne życzenie, po wcześniejszym ustaleniu możemy zapewnić usługi kosmetyczki, fryzjera, czy relaksujący masaż, aby rozluźnić mięśnie po wysiłkach codzienności.

Dla wielbicieli sportowej rywalizacji mamy stół bilardowy oraz oferujemy transmisje wydarzeń sportowych na żywo, dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi nawet podczas wypoczynku.