Imprezy okolicznościowe i wesela


Wesela


Ślub i wesele to dla wielu najważniejszy dzień w życiu, jeśli szukasz wymarzonego miejsca na wesele Pensjonat nad Zalewem będzie najlepszym wyborem, Konin i autostrada A2 w bezpośrednim sąsiedztwie sprawiają, że lokalizacja jest wprost idealna.

Zapewniamy pomoc profesjonalistów w zakresie wystroju sali weselnej, oprawy muzycznej i barmańskiej więc każdy, nawet najmniejszy detal będzie dopracowany tak, aby spełnić oczekiwania Młodej Pary i wszystkich Gości.

Komunie / Chrzciny


Chrzciny i komunie to jedne z najbardziej istotnych dni w życiach naszych i naszych pociech, warto więc organizacje pozostawić w rękach profesjonalistów. Wybierając nasz pensjonat masz pewność, że ten dzień zostanie w Waszej pamięci na całe życie.

Podczas organizacji Chrzcin i Komunii zapewniamy menu dopasowane do potrzeb i gustów najmłodszych Gości, a podczas komunii udostępniamy dmuchane atrakcje i animatorów dla pełnego zadowolenia dzieci i rodziców.

Urodziny / Rocznice / Inne


Wszystkie szczególne dni w naszym życiu, warto spędzić w gronie rodziny i przyjaciół, w miłej rodzinnej atmosferze. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy i przyjęcia okolicznościowe takie jak urodziny, rocznice, spotkania, czy Wigilie, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Konin i autostrada A2 więc dojazd dla Gości będzie bardzo komfortowy.

Każde organizowane przez nas przyjęcie, lub impreza okolicznościowa traktowane jest przez nas indywidualnie. Wszystkie wymagania naszych Gości staramy się spełnić najlepiej, jak tylko potrafimy, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.