O obiekcie

Kilka słów o nas

Pensjonat nad Zalewem to nowoczesny obiekt, położony tuż przy autostradzie A2, naszym atutem jest otoczenie przyrody oraz Konin leżący zaledwie dziesięć minut drogi od pensjonatu.

Proponujemy tradycyjną polską gościnność w otoczeniu kojącego krajobrazu i eleganckich, komfortowych wnętrz. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu i wody dają możliwość nieskrępowanego wypoczynku oraz nabrania dystansu wobec codzienności.

Nasz trzygwiazdkowy pensjonat został oddany do użytku w 2007. Poza świetną lokalizacją i spokojną okolicą oddajemy do dyspozycji również zamykany, w pełni monitorowany parking, aby zapewnić naszym Gościom spokój i bezpieczeństwo.

Udostępniamy 34 gustownie urządzone pokoje w jedno, dwu i trzyosobowych wariantach oraz 3 sale okolicznościowo-konferencyjne mogące pomieścić odpowiednio 150, 60 i 25 osób.

Nasz pensjonat to idealne miejsce na odpoczynek i relaks w malowniczym i spokojnym otoczeniu.
Oferta śniadaniowa

Pyszne śniadania w formie bufetu za jedyne 30 złotych, dania na ciepło i na zimno oraz świeżo mielona kawa - właśnie to czeka na wszystkich naszych Gości, oraz podróżnych owiedzjących Pensjonat nad Zalewem. Na śniadania zapraszamy przez cały tydzień.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 9:30

W soboty i niedziele w godzinach 7:00 - 10:00

W przypadku większych grup Gości konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Zapraszamy także do naszej restauracji, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 21:00, a w niedzielę od 13:00 do 20:00, aby skosztować pysznej domowej kuchni.Rezerwjąc pokój w Pensjonacie nad Zalewem akceptują Państwo poniższe regulaminy:


Regulamin Hotelu Regulamin Parkingu

Jak do nas dojechać